SEARCH
Your address will show here +12 34 56 78

Terminarz

Wybierz wygodny dla Ciebie termin i zarezerwuj wizytę. Przed wizytą zapoznaj się z podstawowymi informacjami poniżej. Ważne! Jeśli jesteś w ciąży i potrzebujesz szybkiego terminu, zadzwoń albo napisz SMS: 882834111

Wstępna rezerwacja wizyty

WAŻNE: WSTĘPNE UMÓWIENIE WIZYTY NIE JEST RÓWNOZNACZNE Z REZERWACJĄ

Otrzymają Państwo dwie wiadomości e-mail: 


 • Pierwszą dotyczącą złożenia wstępnej rezerwacji

 • Drugą wiadomość z potwierdzeniem lub odrzuceniem terminu. W przypadku odrzucenia będziemy się z Państwem kontaktować 


Pierwsza wizyta: podstawowe informacje

Po prawej stronie (wersja na komputer) znajdziesz terminarz z możliwością umówienia pierwszej (diagnostycznej) lub kolejnej (rehabilitacyjnej) wizyty. Poniżej znajdziecie opis przebiegu standardowej wizyty diagnostycznej, z którym proszę o zapoznanie się przed złożeniem rezerwacji wizyty. W przypadku zastrzeżeń z Twojej strony dotyczących przebiegu pierwszego spotkania i nie wyrażenia zgody na badanie, w takiej formie. Nie będzie możliwe dokładne zdiagnozowanie przyczyny pojawiających się problemów z Państwa organizmem.


Cały czas zdobywamy nowe doświadczenie oraz szkolimy się w tym zakresie, aby poziom świadczonych przez Nas usług był jak najwyższy, a przede wszystkim skuteczny!.


 


Dokumentacja (opcjonalnie):
Jeżeli posiadasz wcześniejszą dokumentację medyczną tj.:


 • Przebieg choroby (karta pacjenta)

 • Dokumentacja RTG, USG, MR etc.

 • Zalecenia lekarskie

 • Opis dotychczasowo wykonanych zabiegów medycznych


Przebieg wizyty diagnostycznej:


 1. Wywiad ogólny z pacjentem

 2. Przejrzenie dotychczasowej dokumentacji jeżeli została dostarczona

 3. Analiza postawy ciała

 4. Kontrola toru oddechowego

 5. ocena napięcia przepony i miednicy

 6. Sprawdzenie mięśni brzucha

 7. USG powłok brzusznych (mięśnie proste, mięśnie skośne, mięsień poprzeczny brzucha)

 8. USG przez przedsionkowe (USG przez krocze, jednakże sonda nie jest wkładana dopochwowo jak w przypadku badań ginekologicznych. Sonda zostaje przyłożona w okolice cewki moczowej. Podczas badania zostaje sprawdzone działanie mięśni dna miednicy podczas kaszlu, podczas regularnej pracy, sprawdzane jest zachowanie pęcherza i cewki moczowej oraz praca zwieracza odbytu)

 9. Badanie per vaginum (badanie manulane mięśni dna miednicy, napięcia mięśniowego, sprawdzenie blizn krocza, odruchów łechtaczkowego i odbytu)


KOSZT WIZYTY – 300 zł (czas trwania: 75-80min)


 

Wizyta rehabilitacyjna

Plan wizyty rehabilitacyjnej ustalany jest indywidualnie do potrzeb pacjenta, zaraz po wizycie diagnostycznej. Opracowanie planu rehabilitacyjnego zajmuje Nam około dnia roboczego, tak więc najczęściej po wykonaniu wizyty diagnostycznej otrzymają Państwo plan rehabilitacji następnego dnia roboczego. Plan przesyłamy drogą e-mialową lub bezpośrednio oddzwaniamy do Państwa, aby porozmawiać o wszystkich szczegółach. Opis usług które wykonuje możesz zobaczyć w zakładce usługi.


KOSZT WIZYTY: 200zł (czas trwania 45-60 min)


Podczas spotkania oprócz rehabilitacji manulanej wykorzystuje również USG (sonofeedback), EMG biofeedback. W celu wykorzystania EMG biofeedback konieczny jest zakup indywidualnych elektrod, które pozwalają na przekazanie obrazu napięcia mięsniowego pacjenta podczas ćwiczeń.


KOSZT ELEKTROD: +/- 200 zł